פעילות בחדר הכושר

עמוד הבית פורומים פורום חדרי כושר פעילות בחדר הכושר

• This topic has תגובה 1, משתתף 1, and was last updated לפני 8 שנים, 11 חודשים by עופר יעקב – מנהל "בריאותי", הבריאות מתחילה כאן.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    פעילות בחדר הכושר

שלום,
    אני מנויה חדשה בחדר הכושר. המאמן האישי המליץ לי על פעילות מסויימת אבל אני מאוד לא מתחברת אליה. 
    חשבתי לבוא ,לעשות על ההליכון כשעה ריצה. ואז להיכנס אחרי הריצה לחוג-מכל סוג שהוא.
     האם זו תוכנית יעילה? אין לי רצון לפתח את הגוף אלא לחטב אותו.
    תודה רבה!

מי קובע את הצלחת האימון ?

יעל שלום רב,
    הסוגיה שהעלית הינה סוגיה בה נתקלים מתאמנים רבים.
    האם כאשר תלכי לרופא אשר ימליץ לך על תרופה מסוימת, תעניקי לעצמך טיפול על דעת עצמך ? פה ישנן שתי אופציות, או לבקש ממנו לשנות את הטיפול, או לקבל חוות דעת שנייה.

מאמן כושר אישי הינו איש מקצוע, חלקם מתמחים יותר בדברים מסוימים.
    הצלחת האימון תלויה בתזונה, בפעילות עצמה ובשיתוף הפעולה שלך. כך, שההנאה שלך מהפעילות היא חשובה, דהיינו הדרך אל התוצאה, ולאוו דווקא החתירה לתוצאה בכל מחיר.

בהמשך להמלצתך, לאחר כשעה של פעילות אירובית לא מומלץ להיכנס לעוד חוג אירובי של שעה, למעט פילאטיס ומתיחות.

מה הכוונה בעיצוב הגוף ? להוריד אחוזי שומן, להצר היקפים ולחזק את השרירים שיקבלו את צורתם בצורה שתחמיא לדעתך מתחת לפני העור ותהיה נראית.

לפיכך יעל, על מנת לחטב את הגוף יש צורך גם בפעילות אירובית וגם בכוח. תפני אל המאמן ותבקשי לשנות את התכנית, או לסירוגין, תפני למאמן כושר אחר (יש כל כך הרבה תרגילים לחיטוב ועיצוב, כך שממבחר כה גדול בטח תמצאי משהו שתתחברי אליו).

שיהיה בהצלחה !

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך