קורס מדריכי חדר כושר בתל אביב

העלייה בכמות המתאמנים בישראל, הביא גם לגידול כמות המאמנים, אז מה הפלא שקורסי מדריכי כושר הפכו פתאום פופולאריים?

אם בעבר מדריך כושר אישי  נחשב למקצוע גברי, ויתרה מזו מקצוע של ספורטאים בהווה או בעבר ושל יוצאי יחידות קרביות, כיום מדובר על מקצוע אליו פונים גברים ונשים כאחד, חלקם עושים זאת במטרה לעבוד בתחום כל חייהם, בעוד יש מי שבוחר בו כשלב ביניים, בזמן או לפני לימודים אקדמיים.

קורס מדריכי כושר השתנה במהלך השנים, כיום הוא מכשיר מאמנים הן לעבודה במכוני כושר והן לעבודה עם מתאמנים באופן אישי בתור מאמני כושר אישי . מלבד זאת כיום הקורס עוסק במגוון רחב של תחומים כולל, התעסקות בצד הפיזיולוגי, היכרות עם עולם הכושר של ילדים , נשים וגברים, עבודה עם מכשירי כושר מקצועיים וביתיים, היבטים פסיכולוגים בתחום ואף היבטים של ניהול חדרי כושר.
קורס מדריכי חדר כושר
קרא עוד

פותחת בקפה-איידה מלכת המיסטיקה

אסף תל אביב

פותחת בקפה-איידה מלכת המיסטיקה פותחת בקפה- מלכת המיסטיקה (איידה) פותחת בקפה, פותחת מזל, פותח בקלפי טארוט ובקבלה רעיית עבר , הווה עתיד פתרון פרנסה, טיהור לעסק ע\"י \"בכור\", ...

שאלות ותשובות בתחום קורס מדריכי כושר

כמה זמן נמשך קורס מאמני כושר ומה עלותו?

קורס מאמני כושר ניתן במסגרת מכללות שונות, בין השאר על ידי מרכז וינגייט לחינוך גופני (המקיים שלוחות שונות ברחבי הארץ), מכללת K, ומכללות אחרות.

הקורס, שנמצא בפיקוח משרד התמ"ת, כולל בדרך כלל עד 400 שעות, המשלבות לפחות 210 שעות עיוניות, ולפחות 100 שעות מעשיות. משך הקורס תלוי בתדירות הלימודים, אולם עומד בדרך כלל על 4 חודשים לערך. במהלך הקורס ובסיומו נערכים כמה מבחנים עיוניים, וכן מבחן מעשי אחד לפחות (סקווטים וחזה).

כתבות נוספות שיעניינו אותך

לימודי קורס מדריכי כושר

לימודי קורס מדריכי כושר

יש מי שרואה בזה מקצוע לכל החיים, יש מי שרואה בזה שלב מקצועי, בכל מקרה, קורס מדריכי כושר, הוא אופציה לא רעה למי שרוצה גם לשמור על כושר, גם לפתח...